با مشخصات جستجو شده پزشکی یافت نشد

 

متخصص عفونی در شیراز

 

 

شاید برایتان عجیب باشد اگر بگوییم بدن ما یک خانه ی میکروبیومی است. یعنی پر از باکتری، پاتوژن، قارچ و ویروس می باشد که به آن ها میکروارگانیسم گفته می شود. اما این ها هیچ کدام برای بدن ضرری ندارند و حتی وجود برخی از آن ها برای سلامتی لازم و ضروری است. اما گاهی اوقات ممکن است این میکروارگانیسم ها در شرایطی قرار بگیرند و بیماری های عفونی را رقم بزنند. مثلا عفونت را از افراد دیگر و یا حشرات، حیوانات و غذای آلوده دریافت کنند. متخصص عفونی در شیراز می تواند این بیماری ها را تشخیص داده و به درمان آن ها بپردازد. برای رزور نوبت آنلاین می توانید از طریق وبسایت نوبت پزشک شیراز اقدام نمایید.

 

 

متخصص عفونی دکتر شیراز

 

همانطور که گفتیم این بیماری ها می توانند توسط باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها و انگل ها به وجود بیایند. دکتر عفونی که در این زمینه تخصص دارد باید توسط علائم بیمار نوع عفونت را تشخیص دهد. معمولا بیماری های عفونی با علائمی از جمله تب، اسهال، خستگی، سرفه و درد ماهیچه ای همراه است. پس چنانچه علایمی از این قبیل را در خود مشاهده کردید حتما به پزشک مراجعه کنید. مراجعه ی به موقع به پزشک می تواند از پیشرفت عفونت جلوگیری کند.

 

 

فوق تخصص عفونی شیراز

 

علاوه بر مواردی که در بخش قبل نام بردیم که در صورت مشاهده باید به دکتر مراجعه کنید، موارد دیگری نیز وجود دارد که چنانچه با آن ها مواجه شدید باید سریعا خود را به پزشک نشان دهید. این موارد عبارتند از:

·         گاز گرفته شدن توسط یک حیوان

·         به سختی نفس کشیدن

·         سرفه های مداوم و بیش از یک هفته

·         سردرد شدید به همراه تب

·         دچار شدن به راش یا تورم پوستی

·         تب طولانی و بدون دلیل مشخص

·         مشکلات بینایی ناگهانی

 

 

بهترین متخصص عفونی شیراز

 

معمولا یک متخصص عفونی خوب وقتی بیماری به او مراجعه می کند ابتدا آزمایش خون و ادارار را درخواست می کند. بسته به علائم ممکن است موارد دیگری از جمله سواب گلو، نمونه های مدفوع، آزمایش مایع نخاعی، عکس برداری های رادیولوژی، بیوپسی های بافتی و ... را نیز از بیمار بخواهد. پس از مشخص شدن نتایج این آزمایشات می تواند نسبت به درمان بیماری اقدام نماید.

 

 

نوبت دهی اینترنتی متخصص عفونی شیراز

 

شما می توانید در بخش ابتدایی این صفحه لیست پزشکان فوق تخصص عفونی در شیراز را مشاهده نموده و به صورت اینترنتی از دکتر مورد نظر خود وقت بگیرید.

 

 

فوق تخصص عفونی بزرگسالان شیراز , متخصص عفونی خوب در شیراز , متخصص عفونی اطفال شیراز


 

 

 

نوبت متخصص بیماری عفونی

گرفتن نوبت بیماری عفونی

متخصص بیماری عفونی