متخصص پوست و مو در شیراز

 

 

پوست و مو دو مورد از فاکتور های مهم زیبایی هستند. معمولا سن 20 تا 30 سالگی بهترین دوره برای این زیبایی به شمار می رود. چرا که این زمان شروع دوران بلوغ و ترشح هورمون ها است و میزان شادابی و نشاط پوست و مو به بیش ترین حد خود می رسد. اما بسیاری از افراد هستند که درگیر انواع بیماری های پوست و مو می شوند. این بیماری ها می تواند زیبایی افراد را کاهش دهد. یکی از شایع ترین بیماری های پوستی، آکنه است که افراد زیادی با آن مواجه می شوند. اگر به دنبال یک متخصص پوست و مو در شیراز برای درمان بیماری های پوست و مو می گردید، در وبسایت نوبت پزشک شیراز می توانید پزشکان را مشاهده کرده و نوبت خود را از دکتر مورد نظر خود رزرو نمایید.

 

دکتر پوست خوب در شیراز

 

انواع بیماری های شایع پوست و مو عبارتند از:

·         آکنه یا جوش

·         کم پشتی مو ها

·         ریزش موی سکه ای

·         ویتیلیگو یا برص

·         مو های زائد

·         درماتیت سبورئیک

·         کک و مک و لک صورت

·         قارچ های پوستی

·         اگزمای تماسی

·         اگزما پوست دست

·         اگزمای سر انگشتان دست و پا

·         عوارض برنزه شدن

·         ترک های پوستی

·         پسوریازیس یا بیماری صدف

·         خارش

·         پیتریازیس روزه آ

·         لیکن پلان

·         لیکن پلان مویی

·         درماتیت آتوپیک

·         درماتیت دور دهان و اطراف لب

·         آکنه روزاسه

·         کهیر بارداری

·         لیکن سیمپلکس کرونیکوس

·         تبخال

·         زگیل

·         خال

·         کبودی

·         دمل

·         روزاسه

·         شپش سر

·         و ...

یک دکتر پوست خوب در شیراز باید با تمامی بیماری پوست و مو آشنا از جمله موارد بالا آشنا باشد و بتواند آن ها را در بیماران تشخیص داده و درمان کند.

 

 

بهترین دکتر پوست زن در شیراز

 

در ابتدای این صفحه بهترین های متخصص پوست و مو در شیراز معرفی شده اند. اگر می خواهید زیر نظر پزشک پوست و موی زن باشید، می توانید دکتر مورد نظر خود را انتخاب نمایید. از آنجایی که پوست اولین خط دفاعی انسان در برابر باکتری‌ها، ویروس‌ها، رطوبت، گرما و ... است، بنابراین بسیار مهم است که بتوانید آن را از بیماری ها مصون نگه دارید. مراقبت از پوست فقط برای زیبایی نیست، برای سلامتی نیز هست. چرا که ممکن است به بیماری های حاد و غیر قابل درمان تبدیل شود.

 

بهترین فوق تخصص پوست شیراز

 

یک فوق تخصص پوست و موی خوب باید بتواند این بیماری ها را در افراد بررسی کرده و به درمان آن بپردازد. همچنین باید این توانایی را داشته باشد که از روی پوست، مو ها و ناخن ها بیماری های مربوط به کبد، کلیه، معده و تیروئید را تشخیص دهد.

حتما لازم نیست که دچار بیماری های پوست، مو و ناخن شده باشید تا به متخصص پوست و مو در شیراز مراجعه کنید. بلکه برای پیشگیری از ابتلا و حفظ سلامت آن ها نیز نیاز به پزشک متخصص دارید.

 

 

 

 

متخصص بیماری های پوستی شیراز , فوق تخصص پوست کودکان شیراز , بهترین فوق تخصص پوست شیراز , بهترین دکتر پسوریازیس در شیراز , بهترین فوق تخصص پوست و مو شیراز , درماتولوژیست در شیراز , نوبت دکتر پوست و مو شیراز , نوبت دهی دکتر پوست و مو شیراز

 

 

 

 

نوبت متخصص بیماری های پوست ومو

گرفتن نوبت بیماری های پوست ومو

متخصص بیماری های پوست ومو