متخصص بیماری های کودکان شیراز

 

 

کودکان بدن ضعیف و حساسی داشته و بسیار سریع تر در معرض بیماری ها قرار می گیرند. بنابراین بیش از بزرگسالان به مراقبت نیاز دارند. برای اینکه بتوانید به خوبی از فرزند خود مراقبت کنید، باید با بیماری های رایج در اطفال و علایم آن ها آشنا باشید. تغییر در عادات غذایی، خواب و ... می توانند نشان از وجود بیماری در بدن کودک شما باشند. مخصوصا نوزادان تازه متولد شده به مراقبت های بیش تری در لمس، استحمام، پوشک کردن، بند ناف، آروغ زدن، خوابیدن و ... احتیاج دارند. اگر احساس می کنید کودک شما بیمار است، می توانید در وبسایت نوبت پزشک، از متخصص بیماری های کودکان شیراز، نوبت پزشک شیراز خود را رزرو نمایید.

 

 

متخصص عفونی کودکان شیراز

 

 

 

یکی از بیماری های رایج در کودکان، عفونت است. بیماری های عفونی شامل بیماری های زیر می شوند:

·         عفونت های ادراری

·         عفونت های تنفسی

·         عفونت گوش

·         عفونت تهديد کننده سلامت قلب کودک

·         عفونت خون

 

اگر مراقبت درستی از این بیماری های عفونی انجام نشده و به موقع درمان نشوند، ممکن است جان کودکان را به خطر بیندازند و همچنین در دوران بزرگسالی برای آن ها مشکلاتی را به وجود بیاورند. معمولا بیماری های عفونی به دلایلی نظیر وجود ويروس، ميکروب، قارچ و انگل در بدن می باشد. اگر کودکان شما کوچک ترین دردی احساس می کنند حتما آن را با متخصص عفونی کودکان شیراز در میان بگذارید.

 

 

فوق تخصص نوزادان شیراز

 

 

 

در این میان نوزادان حتی از کودکان نیز حساس تر هستند و آسیب پذیری بیش تری دارند. اگر به تازگی صاحب فرزند شده اید، باید با دقت بسیار زیادی از فرزند کوچک خود مراقبت کنید.

بیماری های شایع در نوزادان نیز عبارتند از:

·         زردی

·         کولیک

·         نفخ شکم

·         کبودی پوست

·         حالت تهوع و برگرداندن شیر

·         سرفه کردن زیاد

·         پزیشانی و بی قراری

·         کم خونی

·         تب

·         عفونت گوش

·         برفک دهان

·         اسهال

·         سرما خوردگی و آنفولانزا

·         ورم پوست

·         و ...

توصیه می کنیم در صورتی که هر کدام از موارد بالا را در فرزند خود مشاهده کردید، سریعا به فوق تخصص نوزادان شیراز مراجعه نمایید.

 

 

 

متخصص بیماری های عفونی کودکان شیراز  , متخصص اطفال شیراز , دکتر اطفال شیراز , دکتر متخصص کودکان در شیراز , بهترین دکتر متخصص کودکان در شیراز , بهترین متخصص اطفال در شیراز , فوق تخصص کودکان شیراز , نوبت دکتر اطفال در شیراز , نوبت دکتر کودکان در شیراز , رزرو نوبت متخصص کودکان در شیراز , رزرو نوبت متخصص اطفال در شیراز , رزرو نوبت متخصص نوزادان در شیراز , وقت دکتر کودکان در شیراز , وقت دکتر نوزادان در شیراز , وقت دکتر اطفال در شیراز , وقت دکتر اطفال در شیراز , گرفتن وقت دکتر اطفال در شیراز , گرفتن وقت دکتر نوزادان در شیراز

 

 

 

 

 

نوبت متخصص بیماری های کودکان

گرفتن نوبت بیماری های کودکان

متخصص بیماری های کودکان