متخصص مغز و اعصاب در شیراز

 

 

می توان گفت مغز و اعصاب از اعضای حیاتی بدن هستند و در واقع مرکز کنترل بدن محسوب می شوند. مغز و اعصاب به همراه نخاع در سیستم عصبی قرار گرفته اند و موجب می شوند تا بدن کار های روزانه ی خود را انجام دهد. منظور از این کار ها نفس کشیدن، راه رفتن، صحبت کردن، خوردن و آشامیدن و ... است. بنابراین اگر سیستم عصبی با مشکل مواجه شود، نمی توانیم بسیاری از فعالیت ها را به درستی انجام دهیم. اگر احساس می کنید در کارهای روزمره ی خود دچار مشکل شده اید، بهتر است به دکتر و پزشک متخصص مغز و اعصاب در شیراز مراجعه نمایید. لیست پزشکان فوق تخصص در این زمینه را می توانید در زیر ببینید و نوبت خود را به صورت اینترنتی و آنلاین رزرو نمایید.

 

 

دکتر متخصص مغز و اعصاب در شیراز

 

سیستم عصبی ممکن است به دلایل مختلفی از جمله عفونت، ضربه و آسیب، اختلالات خود ایمنی یا ژنتیکی، عوارض جانبی دارو ها و ... از کار بیفتد و یا به درستی فعالیت نکند. دکتر متخصص مغز و اعصاب در شیراز در زمینه ی تشخیص، کنترل و درمان این نوع بیماری ها که مغز و سیستم عصبی با آن ها مواجه می شود، تخصص دارد.

از جمله این بیماری ها که تشخیص و درمان آن ها بر عهده ی دکتر مغز و اعصاب است، شامل موارد زیر می شود:

·         سردرد

·         اختلال خواب

·         رعشه

·         صرع

·         آسیب مغز و نخاعی

·         تومور مغزی

·         سکته

·         بیماری آلزایمز

·         بیماری پارکینسون

·         فلج چندگانه (MS)

·         اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS)

·         اختلالات عصب محیطی

 

 

بهترین متخصص مغز و اعصاب در شیراز

 

بسیاری از افراد تصور می کنند که متخصص مغز و اعصاب با جراح مغز و اعصاب یکی هستند. اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که این دو با هم تفاوت دارند. اگر چه نوع بیماری هایی که با آن ها سر و کار دارند یکی است، اما روش درمان آن ها با یکدیگر فرق دارد.

تفاوت آن ها در این است که متخصص بیماری های مغز و اعصاب بیماری ها را تشخیص داده و به روش هایی غیر از جراحی مثل دارو آن ها را درمان می کند. اما جراح بیماری های مغز و اعصاب می تواند برای درمان آن ها از روش جراحی نیز استفاده نماید.

 

 

فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان شیراز

 

بسیاری از کودکان ممکن است از بدو تولد دچار بیماری های مغز باشند و یا اینکه بعد ها با این مشکل مواجه شوند. بنابراین تشخیص و درمان به موقع آن ها بسیار مهم است. اگر علائم زیر را در کودک خود دیدید، حتما از وبسایت نوبت پزشک شیراز وقت دکتر خود را رزو نمایید:

·         تاخیر در رشد کودک

·         هماهنگ نبودن کارهای او

·         افزایش یا کمبود رشد سر کودک

·         سفت شدن عضلات، رعشه یا تشنج

·         تغییرات در فعالیت ها و یا واکنش های کودک

·         لکنت زبان

 

 

 

 

فوق تخصص مغز و اعصاب بزرگسالان شیراز , فوق تخصص مغز و اعصاب در شیراز , نوبت دکتر مغز و اعصاب شیراز , متخصص نورولوژی شیراز , نوبت دهی دکتر مغز و اعصاب شیراز , متخصص نورولوژی در شیراز

 

 

 

نوبت متخصص (یماری های مغز و اعصاب (نورولوژی

گرفتن نوبت (یماری های مغز و اعصاب (نورولوژی

متخصص (یماری های مغز و اعصاب (نورولوژی