متخصص داخلی در شیراز

 

 

می توان گفت تخصص بیماری های داخلی یکی از جامع ترین رشته های پزشکی است که بیماری های مختلفی را شامل می شود. در واقع می توان آن را به عنوان رشته ی مادر در پزشکی در نظر گرفت. اما معمولا این تخصص مربوط به بیماری های مزمن و یا چندین بیماری است. یعنی وظیفه ی یک متخصص داخلی در شیراز تشخیص بیماری و مراقبت از افرادی که بیماری مزمن و یا چندین بیماری را با هم دارند، می باشد. ما در این بخش از وبسایت نوبت پزشک شیراز، لیست پزشکان و دکتر های فوق تخصص داخلی در شیراز را آورده ایم. شما می توانید نوبت خود را به صورت اینترنتی و آنلاین رزرو نمایید.

 


 

متخصص دکتر داخلی شیراز

 

نمونه ای از بیماری هایی که یک فوق تخصص داخلی می تواند تشخیص داده و درمان کند عبارتند از:

·         دیابت

·         فشار خون

·         کلسترول

·         اختلالات تیروئید

·         مشکلات گوارشی

·         رفلاکس معده

·         سنگ کیسه صفرا

·         سندروم روده تحریک پذیر

·         هموروئید

·         مشکلات کبد

·         هپاتیت

·         کبد چرب

·         سرطان کبد

·         بیماری های ریوی

·         آسم

·         سل

·         سرطان ریه

·         ذات الریه

·         برونشیت مزمن

·         عفونت تنفسی

·         یائسگی

·         میگرن

·         روماتیسم

·         آرتریت روماتوئید

·         نقرس

·         اختلالات استخوان

·         پوکی استخوان

·         سرطان استخوان

·         عفونت استخوانی

همانطور که مشاهده می کنید متخصص داخلی تقریبا در رابطه ‌با تمام اندام‌ ها و سیستم‌ های داخلی بدن تخصص دارد. از آنجایی که بسیاری از افراد دکتر داخلی و دکتر عمومی را مشابه هم می دانند باید بگوییم که این تصور اشتباه است. چرا که متخصص عمومی فقط دوره دکتری عمومی را خوانده اما متخصص داخلی بعد از اتمام دوره دکتری عمومی، حدود 3 تا 6 سال نیز در دوره تخصص داخلی تحصیل کرده است.

 

 

بهترین دکتر داخلی در شیراز

 

یکی از مهم ترین بیماری های شایع که درمان آن در تخصص دکتر داخلی است، دیابت می باشد. دیابت سه نوع دارد که دیابت نوع 1، دیابت نوع 2 و دیابت بارداری هستند. این بیماری به علت بالا بودن مداوم قند خون در بدن اتفاق می افتد. افزایش قند خون در بدن نیز ممکن است به دلایلی از جمله از کار افتادن لوزالمعده و یا کاهش تاثیر انسولین رخ دهد. متاسفانه بیماری دیابت درمان قطعی ندارد اما می توان آن را کنترل کرد. بنابراین برای کنترل آن به متخصص داخلی مراجعه نمایید و زیر نظر پزشک باشید.

 

 

نوبت دکتر داخلی شیراز

 

بیماری های داخلی اگر به موقع شناسایی و کنترل یا درمان نشوند، می توانند در آینده مشکلات جدی تری را به وجود بیاورند. بنابراین ضروری است که به موقع به پزشک مراجعه کنید. شما می توانید به راحتی در این وبسایت به صورت آنلاین نوبت دکتر متخصص داخلی در شیراز را رزرو نمایید.

 

 

 

 

فوق تخصص داخلی در شیراز , متخصص غدد داخلی شیراز

 

 

 

نوبت متخصص بیماری داخلی

گرفتن نوبت بیماری داخلی

متخصص بیماری داخلی

مقالات مرتبط