متخصص قلب و عروق در شیراز

 

قلب را می توان یکی از مهم ترین اعضای بدن دانست. به طوری که اولین دلیل مرگ و میر در سراسر جهان بیماری های قلبی عروق هستند. بیماری های قلب و عروق معمولا شامل بیماری عروق کرونر قلب، آریتمی، نارسایی قلبی و بیماری دریچه می شوند. درمان این بیماری ها ممکن است سخت باشد اما با انتخاب زندگی سالم می توان به راحتی از ابتلا به آن ها پیشگیری کرد. اگر به دنبال دکتر و پزشک متخصص قلب و عروق هستید، در این صفحه از وبسایت نوبت پزشک شیراز، می توانید پزشکان مربوطه را بررسی کرده و نوبت خود را اخذ نمایید.

 

 

بهترین متخصص قلب و عروق شیراز

 

قلب عضو حساسی در بدن است و برای درمان بیماری های آن باید حتما به بهترین متخصص قلب و عروق در شیراز مراجعه کنید. مخصوصا افرادی که درگیر این بیماری ها هستند حتما باید زیر نظر پزشک مخصوص به خود باشند. مثلا فردی که سابقه ی حمله ی قلبی یا سکته ی قلبی دارد، که از شایع ترین بیماری های قلبی است، در مواجهه با آن باید سریعا به دکتر مراجعه کند و چه بهتر که این دکتر، پزشک مخصوص وی باشد و با سابقه ی بیماری او آشنا باشد.

از علائم و نشانه های حمله ی قلبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·         درد قفسه سینه

·         نفس نفس افتادن و احساس خفگی

·         تپش قلب

·         حالت تهوع

·         دل درد

·         درد دست، فک، کمر یا پا

·         تورم قوزک پا

·         ضربان قلب نا منظم

 

 

دکتر متخصص قلب و عروق در شیراز

 

افراد زیادی هستند که قلب آن ها از بدو تولد دچار مشکل است. این بیماری به نقص مادرزادی قلب معروف است. این بیماری به شکل های زیر خود را نشان می دهد:

·         نقص دیواره قلب یا سوراخ در قلب که بین بطن های قلب یک سوراخ وجود دارد.

·         نقص انسداد که به معنی بسته شدن جریان خون در دهلیزهای قلب می باشد.

·         بیماری قلبی سیانوتیک که به دلیل وجود نقص هایی در قلب، اکسیژن به میزان کافی به بدن نمی رسد.

این بیماری ها ممکن است نوزادان را در بزرگسالی دچار مشکلات جدی کند. بنابراین مهم است که توسط دکتر متخصص قلب و عروق بررسی شود.

 

 

نوبت دهی اینترنتی دکتر قلب شیراز

 

چه درگیر بیماری قلبی باشید و چه نباشید، بهتر است هر از گاهی توسط پزشک متخصص چکاب شوید تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. در ابتدای صفحه می توانید از بهترین پزشکان متخصص قلب و عروق در شیراز وقت خود را رزرو نمایید.

 

 

 

 

 

متخصص قلب و عروق خوب در شیراز , بهترین فوق تخصص قلب و عروق در شیراز , پزشکان فوق تخصص قلب و عروق در شیراز , نوبت دکتر قلب و عروق در شیراز

 

 

 

 

نوبت متخصص بیماری های قلب و عروق

گرفتن نوبت بیماری های قلب و عروق

متخصص بیماری های قلب و عروق

مقالات مرتبط