متخصص جراحی در شیراز

 

 

جراحی یکی از روش های درمان انواع بیماری ها از دیرباز تا به امروز است. جراحی یا Surgery به این صورت است که با شکافتن و برش بافت ها و اعضای بدن و دستکاری و اعمال تغییراتی روی آن ها سعی می کنند بیماری را درمان کنند. عمل جراحی حتما باید توسط متخصص جراحی در شیراز انجام شود. شما می توانید اسامی آن ها را در این صفحه از وبسایت نوبت پزشک مشاهده نموده و در صورت نیاز نوبت خود را رزرو کنید.

 

دکتر متخصص جراحی در شیراز

 

دکتر متخصص جراحی در شیراز می تواند در زمینه های مختلفی تخصص داشته باشد که با توجه به نوع بیماری و نیاز به جراحی باید متخصص آن مراجعه کرد.

انواع تخصص های جراحی را می توان به صورت زیر بیان کرد:

·         جراحی الکتیو

·         جراحی تشخیصی

·         آمپوتاسیون

·         جراحی بازسازی

·         جراحی پلاستیک

·         وابسته به عضو

·         جراحی باز یا بسته

·         بر حسب ابزار

·         جراحی سرپایی

 

متخصص جراحی بینی در شیراز

 

جراحی های زیبایی این روز ها بسیار پر طرفدار است که یکی از آن ها جراحی بینی یا رینوپلاستی می باشد. جراحی بینی جزو جراحی پلاستیک محسوب می شود که در آن به تغییر شکل و فرم بینی می پردازند. البته جراحی بینی ممکن است به دلیل مشکلات تنفسی و انحراف بینی نیز انجام شود.

در عمل زیبایی بینی حالت نوک بینی را تغییر می دهند، سوراخ های آن را کوچک می کنند و همچنین عدم تقارن آن را اصلاح می نمایند. این روش برای کسانی که بینی آن ها به دلایل مختلف مثل تصادف، ورزش و نقص های مادرزادی آسیب دیده نیز مناسب است.

 

متخصص جراحی عمومی شیراز

 

بسیاری از افراد تصور می کنند که متخصص جراحی عمومی بر تمامی قسمت های بدن تخصص دارد. اما در واقع این طور نیست. جراح عمومی تخصصی است که بر قسمت های اندام ‌های شکمی (مانند روده‌ ها) تمرکز دارد. یعنی مری، معده، روده ی باریک، روده ی بزرگ، کبد، لوزالمعده، کیسه ی صفرا و مجراهای صفرا و ... . بنابراین اگر در این بخش های بدن خود مشکلی دارید باید به متخصص جراحی عمومی مراجعه نمایید.

 

فوق تخصص جراح داخلی شیراز

 

متخصص جراح داخلی همان تخصص های جراح عمومی را دارد. یعنی در تشخیص و درمان بیماری های مربوط به اندام های شکمی مهارت دارد. البته دقت کنید که متخصص داخلی با جراح داخلی فرق دارد. متخصص داخلی فقط می تواند بیماری ها را تشخیص دهد و نمی تواند جراحی کند. اما جراح داخلی مجاز به جراحی بیماری ها به منظور درمان آن ها می باشد.

 

 

بهترین جراح عمومی در شیراز , جراح عمومی بیمارستان کوثر شیراز , دکتر متخصص ناف در شیراز , بهترین دکتر جراح عمومی زن در شیراز , فوق تخصص جراحی پلک در شیراز , پزشک متخصص جراحی در شیراز , بهترین دکتر متخصص جراحی در شیراز , متخصص جراحی لثه در شیراز , متخصص جراحی بواسیر در شیراز , متخصص جراحی پلک در شیراز , نوبت دکتر جراح عمومی شیراز , نوبت جراح عمومی شیراز

 

 

 

نوبت متخصص جراحی

گرفتن نوبت جراحی

متخصص جراحی

مقالات مرتبط